Hakkımızda

Ar-Ge yatırımlarımızla hem yurtiçi hem de yurtdışı hacmimizi
her geçen gün genişletiyor ve yeniliyoruz.
Windeck olarak vizyon ve misyonumuz gereği durmadan çalışıyor,
sizler için devamlı üretiyoruz.

Gerçekten ne yapıyoruz?

Ar-Ge yatırımlarımızla hem yurtiçi hem de yurtdışı hacmimizi her geçen gün genişletiyor ve yeniliyoruz. Uygunpencere olarak vizyon ve misyonumuz gereği durmadan çalışıyor, sizler için devamlı üretiyoruz!

Vizyonumuz

PVC Doğrama alanında, öncü firmalarla çalışarak, sizlere daima daha iyiyi, en uygun fiyatlarla sunma hedefindeyiz.

Uygunpencere Hakkında

Uygunpencere daima yenilikçi ve araştırmacı bir kuruluşa ait projedir. Amacımız; olmayan, düşünülmeyen şeyleri düşünüp hayata geçirmektir. Varolan projelerimizi bir an önce üretime geçirmenin heyecanı içindeyiz. Sizlere hep daha iyisini üretmek ve ulaştırmak tek hedefimizdir ve hep böyle kalacaktır.

Bizimle iletişimde kalın!

Bize iletişim bilgilerimizden ve ilgili formdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi ve sormak istediklerinizi sorabilir, aklınıza takılanlarla ilgili müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Sizin için neler yapıyoruz?

İletişim bilgilerimizden dilediğiniz zaman müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi ve sormak istediklerinizi sorabilir, aklınıza takılanlarla ilgili müşteri temsilcinizle görüşebilirsiniz.

Sektörde; öncü firmalarla çalışarak, sizlere daima daha iyiyi, en iyiyi, en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresini size müşteri temsilcinizle hemen iletiyoruz.

Uygunpencere’de her üyemizin bir Müşteri Temsilcisi var. Sizlerle tüm sorunlarınızı, görüş ve önerilerinizi çözmek için en hızlı şekilde aksiyon alma gayreti içindeyiz.

Kalitemiz, memnuniyetimiz. 200’ün üzerinde memnun bayii ağımızla her zaman daha iyiye ve en iyiye ulaşma gayreti içindeyiz.

SEPETİNİZDEKİLER

close